KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15275002
nr 1527 5002
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Klara Sjö, Byggandet av stadshuset. Signerad, daterad -18. Bildmått: 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 50x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:55:25
13/3 20:50:13
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg